Новини » Спорт

Тренер «Олімпіка» Жуліо Сезар: Ми дуже рано допустили дві грубі помилки

Головний тренер донецького «Олімпіка» Жуліо Сезар / ua-football.com

Головний тренер донецького «Олімпіка» Жуліо Сезар прокоментував матч своєї команди проти «Дніпра-1», у якому його підопічні програли з рахунком 0:2.

«З приводу матчу: у грі ми побачили два абсолютно різних тайми. «Олімпік» дуже рано допустив грубі помилки – в результаті, довелося відіграватися з 2:0. Можливо, ми почали гру, надто поважаючи суперника. У другій половині зустрічі мої гравці краще контролювали м’яч, мали більше можливостей. Я думаю, це була дуже хороша гра. Ми на правильному шляху, перед нами стоїть багато завдань – це тільки початок. Я зберігаю позитив, ми показали характер у другому таймі.

Попереду працювати над багатьма складовими. Зрозумійте, я тут тільки один місяць. Я дуже щасливий працювати з футболістами «Олімпіка». Вони володіють відмінним характером. Якщо ми будемо демонструвати такий же характер, як і в другому таймі, то все буде відмінно.

Я думаю, що Політило провів відмінний матч. Природно, я знаю, що він грав в стані суперника. Сергій дуже важливий для нас гравець і він показав себе з кращого боку. Політило також допоміг нам деякою інформацією про опонента», – цитує тренера «Олімпіка» Жуліо Сезара ua-football.com.