Новини » Суспільство 1 серпня, 2019, 10:59
​Супрун розповіла, як оздоровити Раду 9-го скликання
Верховна Рада України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Верховна Рада України. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Виконувачка обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун поділилася черговою порцією порад для майбутніх народним депутатів, але цього разу вони стосуються «здоов’я» Верховної Ради як інституції.

Відповідні поради розміщено на сторінці Супрун у Facebook. 

«Друга частина порад для народних обранців Верховної Ради України 9-го скликання також стосується здоров’я. Але саме здоров‘я інституції, в якій вони працюватимуть, та всієї України загалом», - розпочала вона. 

В. о. міністра порадила майбутнім нардепам, перш за все, пам’ятати, що вони складають  присягу народу України. 

Також «здорова» робота ВР можлива, якщо члени парламенту розберуться, хто за що відповідає, стануть експертами у сфері, в якій будуть входити до комітету, і навчаться чути та визнавати свої помилки. 

Супрун попередила, що у складних проблем немає простих рішень,  якщо ж здається, що рішення елементарне, то скоріш за все, воно неправильне. 

Водночас вона застерегла депутатів обережно ставитись до інформації, яку вони споживають, та не йти на компроміс, якщо вони чітко усвідомлюють, що треба зробити. 

Нагадаємо, що напередодні  Уляна Супрун розповіла майбутнім депутатам Верховної Ради, як потрібно піклуватися про своє здоров’я. Зокрема, вона порадила гарно харчуватися, уникати шкідливих звичок, регулярно відвідувати лікаря, вчасно вакцинуватися та дотримуватися ПДР.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 17:25 :20