Новини » Політика 1 серпня, 2019, 15:11
Суд конфіскує 190 тисяч грн внеску, здійсненого з порушенням на президентських виборах, – НАЗК
НАЗК
НАЗК

Личаківський районний суд м. Львова, розглянувши матеріали, що надійшли від Національного агентства з питань запобігання корупції щодо притягнення до відповідальності фізичної особи-внескодавця, своєю постановою визнав особу винуватою із застосуванням штрафу 1190 гривень та конфіскації на користь держави суми внеску у розмірі 190 000,00 грн.

Про це повідомляє пресслужба НАЗК.

«Факт вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 212-15 КУпАП, а саме надання добровільного внеску двічі по 95 000 гривень до виборчого фонду кандидата на пост Президента України з порушенням встановленого законом порядку надання внеску (наявність податкового боргу на момент здійснення внеску), виявлено за результатами аналізу фінансового звіту про надходження і використання коштів виборчого фонду кандидата на пост Президента України Руслана Кошулинського. Постанова суду набрала законної сили», – йдеться у повідомленні.

У НАЗК зазначають, шо відповідно до частини третьої статті 43 ЗУ «Про вибори Президента України», забороняється здійснювати добровільні внески до виборчого фонду кандидата на пост Президента України особам, які відповідно до ЗУ «Про політичні партії в Україні» не мають права здійснювати внески на підтримку партій. Згідно з положенням пункту 8 частини першої статті 15 зазначеного закону, не допускається здійснення внесків на підтримку політичних партій фізичними та юридичними особами, які мають непогашений податковий борг.

Читайте більше новин на тему: Вибори-2019

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 21:52 :45