live
Новини » Світ

США ввели санкції проти міністра закордонних справ Ірану

Управління контролю за іноземними активами міністерства фінансів США запровадило санкції проти міністра закордонних справ Ірану Мохаммада Джавада Заріфа.

Про це повідомляє сайт мінфіну США. 

«Уся власність та права на власність цієї особи, які розміщені у Сполучених Штатах або контрольовані громадяни США, повинні бути заблоковані, про що має бути сповіщено Управління з контролю за іноземними активами», – йдеться в повідомленні. 

При цьому перераховуються численні порушення з боку МЗС Ірану загалом та його співробітників – від втручання у вибори в інших країнах до підкупу іноземних суддів для звільнення військових Корпусу вартових ісламської революції. 

«Додатково, всі особи, які братимуть участь у певних транзакціях із залученням зазначеної особи (Джавада Заріфа – ред.) можуть самі потрапити під обмеження. Крім того, будь-яка іноземна фінансова інституція, котра свідомо проводить чи сприяє транзакціям для вказаної особи чи за її дорученням можуть підпасти під відповідну регуляцію чи дотичні санкції», – наголошується у рішенні. 

«Джавад Заріф, основний речник іранського режиму у світі, провадив нерозважливу політику верховного лідера Ірану. США надсилають чіткий сигнал режиму Ірану, поведінка якого останнім часом є абсолютно неприйнятною», – заявив міністр фінансів США Стівен Мнучін. 

Він висловив обурення тим фактом, що поки іранський режим забороняє своїм громадянам користуватися соціальними мережами, Джавад Заріф розповсюджує у них пропаганду та дезінформацію. 

Loading...