live
Новини » Політика

Сліпачук: ЦВК прийняла 398 протоколів з мокрими печатками

Тетяна Сліпачук. Фото Уніан

Центральна виборча комісія прийняла всі 398 протоколів з мокрими печатками, проте 51 окружній виборчій комісії доручили подати документи з поміткою «Уточнений».

Про це повідомила голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук під час брифінгу в четвер,1 серпня, – передає 112.ua.

«У період з 23 по 30 липня 2019 року ЦВК прийняла 398 протоколів ОВК, у тому числі 199 щодо підбиття підсумків голосування в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та відповідно таку саму кількість, 199 протоколів, щодо підбиття підсумків голосування в одномандатних виборчих округах», – сказала Сліпачук.

За її словами, 51 окружком просили виправити протоколи (у багатьох випадках – через технічні помилки).

«Сама ж комісія після первинного опрацювання всіх протоколів, які надійшли до нас, зобов’язала 51 ОВК з виборів народних депутатів України розглянути питання про внесення змін до встановлених підсумків голосування виборців та скласти протоколи з поміткою «уточнений», – уточнила очільниця Центрвиборчкому.

Вона уточнила, що йдеться про 17 протоколів у загальнодержавному окрузі та 47 – в одномандатному.

Зокрема, окружком 121 округу двічі просили доопрацювати протоколи.

Нагадаємо, голосування на позачергових парламентських виборах в Україні відбулося в неділю, 21 липня. Явка виборців станом на 20:00 неділі дорівнювала 49,84% за опрацьованими даними з усіх 199 округів.

У п’ятницю, 26 липня, ЦВК опрацювала 100% електронних протоколів у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Центрвиборчком почав приймати протоколи з мокрими печатками вранці 23 липня.Loading...
Loading...
Loading...