Порошенко розповів, яких помилок припустився на посаді президента

Петро Порошенко. Фото УНІАН

Експрезидент України Петро Порошенко розповів про помилки, допущені ним на посаді глави держави.

Про це від розповів в інтерв’ю Українській правді.

Коментуючи призначення заступником секретаря РНБО свого бізнес-партнера Олега Гладковського, що згодом став фігурантом журналістського розслідування, Порошенко відзначив, що був переконаний в тому, що управлінські якості Гладковського дозволять швидко виконати поставлені під час війни завдання.

Водночас він визнав, що призначення Гладковського було кадровою помилкою.

Порошенко також зазначив, що скандал навколо Гладковського коштував йому рейтингових балів.

«Це болюче особливо в зв’язку з тим, що я не маю до цього абсолютно ніякого відношення. Від слова «зовсім», – додав він.

Також він наголосив, що зараз не спілкується з Гладковським, а востаннє бачив його на засіданні РНБО, де відбулось його звільнення.

Крім того, за словами Порошенка, у нього були як невдалі, так і ефективні призначення, які не подобались суспільству.

«(Валерія) Гонтарева. Тільки ледачий не кидав у мене каміння за Гонтареву. Тільки за Гонтареву пан Коломойський почав атакувати мене по своєму телебаченню…І я зараз стверджую, що все, що робила пані Гонтарєва, вона робила на користь України з високим професійним рівнем, з нульовою толерантністю до корупції. Ніколи ще в нас не було такого голови НБУ, який би відновив функціонування фінансово-банківської системи», – наголосив Порошенко.

Порошенко також визнав свою помилку в тому, що Україна не була захищена від російської інформаційної агресії.

«В комунікаційній політиці. Це було слабке місце. В тому, що ми не захистилися від російської інформаційної агресії. Це було слабке місце. В тому, що ми не захистилися і ви не захистилися від фейкових новин. Бо у нас не існувало механізму, ми були не готові до того, що Росія буде використовувати демократичні інструменти для боротьби проти демократії. Я винен», – зазначив Порошенко.

Loading...