Погребинський застеріг: Маємо «шанс» отримати другого прем’єра без вищої освіти

ZIK

Українці мають «шанс» отримати на посаді керівника уряду вже другого прем’єр-міністра без вищої освіти.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив політичний експерт, директор Київського центру політичних досліджень та конфліктології Михайло Погребинський.

Експерт прокоментував інформацію про «фаворита» Банкової на посаду прем’єра – заступника голови Офісу Президента Олексія Гончарука, який, нагадаємо, на президентських виборах підтримував суперника Володимира Зеленського – попереднього Президента України Петра Порошенка.

Михайло Погребинський зауважив, що політичні погляди цього політика відомі, та натомість звернув увагу на таке: «Зараз ідеться про інше – чи відповідає ця людина посаді Прем’єр-міністра фахово?».

Експерт пояснив, чому у нього виникло таке запитання.

«Я прочитав, яку освіту він взагалі отримав. Увага, ми маємо шанс отримати другого прем’єр-міністра без вищої освіти. Я стверджую, що вищої освіти ані у нинішнього прем’єра, ані у Гончарука справжньої вищої освіти немає, бо він закінчив, а паралельно десь працював – закінчив Інститут права при МАУП. Якщо хтосьне знає, що таке МАУП – це Міжрегіональна академія управління персоналом. Так це «фейкова» інституція, яка, фактично, ніколи нікого нічого серйозного не навчила. Це інститут, який фабрикував і давав за гроші, фактично, тим людям, які туди оформлялися, дипломи», – заявив Михайло Погребинський.

Як повідомляли, експерт дав оцінку кандидатурам на пост прем'єра Олега Устенка й Олексія Гончарука.        

Loading...