На Львівщині на 6 дільницях 119 округу перерахують голоси

Фото УНІАН

1 серпня Львівський апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення про те, щоб на шести дільницях 119 округу (районний центр Броди) провести перерахунок голосів, поданих на виборах до Верховної Ради України.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

За даними окружної виборчої комісій, на цьому окрузі переміг чинний народний депутат від Блоку Петра Порошенка Михайло Бондар. На 140 голосів менше отримав кандидат від партії «Слуга народу» Орест Кравецький, що принесло йому друге місце.

Судді Львівського апеляційного адміністративного суду залишили без змін рішення Львівського окружного адміністративного суду від 28 липня 2019 року про перерахунок голосів. Тоді Михайло Бондар звернувся з апеляцією на рішення суду першої інстанції.

Своєю чергою представники партії «Слуга народу» вимагали, щоб апеляційний суд ухвалив рішення про перерахунок голосів на 40 дільничних виборчих комісіях.

Голова ОВК №119 Віктор Лаврін оголосив: «Вже завтра ОВК може зібрати комісії і перерахувати голоси на 6 дільницях. Чекаємо на копію рішення апеляційного суду».

Читайте також: У Львівській області суд ухвалив рішення про перерахунок голосів на шести дільницях.

Loading...