Кияни збирають підписи для збереження кінотеатру «Київ»

petition.kyivcity.gov.ua

Кияни створили петицію, метою якої є збереження кінотеатру «Київ».

У петиції, розміщеній на порталі «Електронних петицій» КМДА, зазначають, що кінотеатр «Київ» - єдиний фестивальний центр міста, що входить в міжнародну мережу кінотеатрів, може перетворитися у ще один комерційний мультиплекс.

«Вимагаємо зберегти головний функціонал кінотеатру «Київ»: проведення фестивалів кіно та прем’єрні покази кінострічок. Не допустити знищення українського кінематографа [...]. Скасувати результати сумнівного конкурсу [...] та подовжити договір оренди з ТОВ Культурний Центр "Кінотеатр Київ», - говориться у петиції.

«...Є обґрунтовані підозри, що проведення фестивалів кіно, прем’єр українських кінострічок, показ арт-хаузного кіно, а також тижнів європейського кінематографа зникнуть з репертуару кінотеатру, а єдиний фестивальний центр міста, що входив в міжнародну мережу кінотеатрів, перетвориться в ще один комерційний мультиплекс, подібний тим, що розташовані в ТЦ і працюють для касового збору і заробітку від демонстрування блокбастерів»,  - йдеться у повідомленні.

Окрім того, у документі зазначається, що процеси, які відбуваються із кінотеатрами, суперечать потребам міста, розвитку українського кінематографа і культури.

Loading...