Голова Окружного адмінсуду обіцяє прийти на допит до Генпрокуратури

Павло Вовк

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк обіцяє прийти на допит до ГПУ.

 

Про це він написав у Facebook.

Вовк пообіцяв, що не ховатиметься від слідчих дій та прийде на допит до Генпрокуратури.

Також він «наїхав» на голову НАБУ Артема Ситника.

«Цікаво, чи готовий директор #НАБУ так само своєчасно прибути до Сарненського суду і відповідати перед законом щодо протоколу про корупцію? Чи ми знову, замість розгляду його справи, дивитимемося чергове Ситник-шоу для ЗМІ, як це вже було 26 липня?» – пише він.

Нагадаємо, 26 липня детективи НАБУ разом зі Управлінням спеціальних розслідувань ГПУ здійснюють санкціоновані обшуки у приміщенні Окружного адміністративного суду м.Києва (ОАСК) в межах розслідування можливого вчинення кримінальних правопорушень головою та окремими суддями ОАСК. За

Діяльність Окружного адмінсуду Києва становить загрозу національній безпеці, – сказав керівник управління спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк. «Встановлено, що фактично відбувається системне втручання в розгляд справ судами з боку, в першу чергу, керівництва цього суду. Але не тільки в розгляд справ, а й в діяльність інших органів держвлади, в тому числі Конституційного суду, відомств, судів, що, за нашою оцінкою, фактично становить загрозу національній безпеці, тому що в ручному режимі приймаються рішення», – сказав він.

Голова Окружного адмінсуду Павло Вовк вважає записи, оприлюднені НАБУ, монтажем.

Loading...