Новини » Політика 1 серпня, 2019, 5:30
Гладких: На справах проти «Газпрому» чиновники «Нафтогазу» отримують не рейтинг, а матеріальну винагороду
ZIK
ZIK

Немає впевненості, що відбір юридичних фірм, які захищають інтереси України у судах проти «Газпрому», відбувається бездоганно, і там не фігурує «відкатінг».

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив політолог Валентин Гладких.

За його словами, на справах проти «Газпрому» чиновники «Нафтогазу» отримують не рейтинг, а матеріальну винагороду.

«Я не впевнений, що процес відбору тих юридичних фірм, які захищають інтереси України, відбувається бездоганно, і там не фігурує таке явище, яке англійською мовою називається «відкатінг». Але це робота для правоохоронних органів, вони мають це встановлювати. До речі, відбір має відбуватися на тендерних умовах», – зазначив пан Гладких.

Водночас ведучий поцікавився, чи чиновники «Нафтогазу» ризикнуть ще раз призначити собі премію за виграш справи в суді. У відповідь він сказав: якщо одного разу їм вдалося, то це означає, що їхня соціальна практика працює.

«Якщо все вдалося, то є велика доля ймовірності використати цю практику вдруге. Якби вона вперше не «прокатіла», то не було б спокуси використати її вдруге», – вважає Валентин Гладких.

Нагадаємо, що НАК «Нафтогаз України» в кінці червня подав у трибунал при Постійній палаті Третейського суду в Гаазі позовну заяву про розмір компенсації збитків, завданих експропріацією активів групи «Нафтогаз» в окупованому Криму. «Нафтогаз» просить суд зобов’язати Російську Федерацію виплатити на користь позивачів 5,2 млрд доларів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:42 :04