Новини » Суспільство

​Британський посол Джудіт Гоф завершує свою дипломатичну місію в Україні

ZIK

Посол Великої Британії Джудіт Гоф завершує свою 4-річну дипломатичну місію в Україні.

Із цього приводу вона звернулася до українців у прощальному відео, яке розміщено на сторінці диппредставництва  Сполученого Королівства в Україні у Facebook. 

«Днями закінчується моя робота в Україні. 4 роки у ролі посла Великої Британії промайнули швидко. За цей час я та моя команда, а також наші міжнародні партнери намагалися максимально допомогти Україні та українцям, які протистоять російській агресії. Я пишаюся тими змінами та реформами, які відбулися в Україні за останні 5 років. І пишаюся тим, що Велика Британія мала нагоду посприяти цим змінам.», - зазначила дипломатка. 

Серед основних речей, з якими Британія допомогла Україні, представниця Сполученого Королівства назвала: допомогу у створенні НАБУ та Вищого Антикорупційного Суду, проведення для понад 13 тисяч українських військових тренінгів британськими інструкторами за програмою Operation ORBITAL, навчання англійської мови 600 нових патрульних, 2800 держслужбовців та підвищення кваліфікації 5 тисяч українських викладачів та вчителів.

Також Гоф зазначила, що «Україна залишається важливою для Британії: протягом минулих 4 років відбулося понад 30 візитів британських міністрів та високопосадовців до України. Зокрема, 3 візити міністрів оборони та 2 візити міністра закордонних справ, яким на той момент був Борис Джонсон, новопризначений прем’єр-міністр Великої Британії». 

Але найбільше, чим запам’яталася їй Україна та Київ – це «талановиті люди з гарячими серцями, які вболівають за успішну Україну. Це люди, які своїми діями роблять свою країну кращою: невтомно працюють на благо людей, виступають драйверами змін, привозять Євробачення до Києва, організовують класний фінал Ліги Чемпіонів, боряться за інклюзію та права людини, проводять KyivPride». 

 

Раніше повідомлялося, що Британія готується до «жорсткого» виходу із Європейського Союзу. Для цього Міністерство фінансів країни додаткові 2,6 мільярда доларів США.   

Loading...