Арахамія прокоментував конфлікт з Дубінським і анонсував стратегію для «Укроборонпрому»

ZIK

Давид Арахамія запевнив, що у нього немає конфлікту з Олександром Дубінським. А критику колеги політик пояснив тим, що як блогер Дубінський хоче назбирати якнайбільше лайків, а для цього потрібно продукувати сенсації та зради.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK під час прямого включення із Трускавця заявив представник політсили «Слуга народу» Давид Арахамія.

Журналісти поцікавився про конфлікт з його колегою Олександром Дубінським. У відповідь він сказав, що не вбачає у ситуації, що склалася, конфлікту.

«Він блогер. А у блогерів є «лайкоманія». Для того, щоб було більше лайків, потрібні якісь сенсації та зради. От і він мав до мене якісь питання, і замість того, аби підійти, він зняв про це ролик. Дуже багато людей це сприйняли, як розкол всередині партії», – пояснив пан Арахамія.

Водночас, ведуча поцікавилася, чи він розмовляв з Дубінським, адже вони перебувають в одному приміщенні. Давид Арахамія сказав, що не розмовляв, бо вони не перетинались.

«Якби ми сиділи за одним столом, і в нас було спільне завдання, то, думаю, в нас не було б конфлікту», – відзначив пан Арахамія

Також він розповів, що зараз формується стратегія відпрацювання щодо підприємств «Укроборонпрому».

«Там просте завдання. Є певна кількість підприємств, які дуже прибуткові, з великим потенціалом – це одна група. Підприємства з частковою прибутковістю відносимо до іншої групи. А з підприємствами, які вже багато років перебувають у стадії ліквідації, то з ними інша стратегія відпрацювання. Я думаю, що за 2-3 місяці буде вже відома публічна стратегія, що буде коїтися з кожним заводом, який належить до Укроборонпрому», – констатував Давид Арахамія.

Нагадаємо, що кандидат в нардепи від «Слуги народу», ведучий програми «Гроші» на каналі «1+1» Олександр Дубінський заявив, що в майбутньому парламенті він і ще кілька нардепів створять депутатську групу.

Loading...