А це не чергова сценка «95 кварталу»? – Суслов про звільнення Богдана

ZIK

Якщо голова Офісу Президента Андрій Богдан дав опублікувати свою заяву про відставку, то це означає, що в нього має бути жорстокий конфлікт з Президентом Володимиром Зеленським.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив ексчлен РНБО, ексміністр, нардеп двох скликань, колишній консультант АП, фінансист Віктор Суслов.

За його словами, у політиці, якщо будь-який високопосадовець публічно подає свою заяву на звільнення і каже про це, то це свідчить або має свідчити про серйозний конфлікт з керівником.

«Я можу згадати, як завжди було прийнято робити. Якщо Богдан дає опублікувати свою заяву, то це означає, що в нього має бути жорстокий конфлікт з Президентом, бо в іншому випадку ці питання вирішуються зовсім інакше», – сказав пан Суслов.

Він зазначив, що у минулому було багато випадків, коли прем’єр-міністр, яким був незадоволений Президент, підходив і запитував, чи він має писати заяву про відставку.

«Він, залежно від рішення Президента, писав її або ні. Це було за часів Кучми, коли вся влада була у руках президента. Тобто так не робили, тому ми зараз починаємо обговорювати: «А чи не чергова це сценка «95 кварталу»?». Після цього держава буде тиждень обговорювати, чи подав Богдан у відставку», – констатував Віктор Суслов.

Нагадаємо, сьогодні у ЗМІ з’явилась інформація, що голова Офісу Президента Андрій Богдан вирішив піти з посади за власним бажанням.

Loading...