Новини » Події 31 липня, 2019, 20:18
Із мосту в Станиці Луганській приберуть блокпост і символи квазіугруповань ОРЛО, – Оліфер

Під час засідання Тристоронньої контактної групи українська сторона надала свої пропозиції щодо ремонту мосту в Станиці Луганській. Досягнуто домовленості щодо початку розмінування прилеглих до мосту територій від завтрашнього дня. До початку ремонту на мосту має бути прибрано блокпост та символи квазіугруповань НЗФ ОРЛО.

Про це у Facebook повідомила прессекретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

Вона зокрема зазначила, що Тристороння контактна група констатувала: в цілому режим тиші, оголошений 21 липня 2019 року, зберігається.

«За цей період не було жертв серед мирних мешканців. Разом з тим не виконуються домовленості щодо надання безпечного доступу СММ ОБСЄ на території ОРДЛО», – підкреслила Оліфер.

Вона також розповіла про стан реалізації ініціативи української сторони щодо відновлення мосту поблизу Станиці Луганської.

«Українська сторона надала свої пропозиції щодо ремонту мосту у Станиці Луганській. Досягнуто домовленості щодо початку розмінування прилеглих до мосту територій від завтрашнього дня. До початку ремонту на мосту має бути прибрано блокпост та символи квазіугруповань НЗФ ОРЛО, подальший демонтаж фортифікаційних споруд в районі Станиці Луганської повинен бути одночасним та дзеркальним», – написала прессекретар Леоніда Кучми.

Вона також додала, що в гуманітарній підгрупі продовжують працювати над підтвердженням утримуваних осіб і готують все необхідне для подальшого звільнення людей.

«Активізовано роботу з пошуку зниклих безвісти: найближчим часом буде узгоджено алгоритми ідентифікації та передачі останків загиблих. У підгрупі з соціально-економічних питань працюють над питаннями життєзабезпечення Донбасу», – додала Оліфер.

Нагадаємо, робоча група визначила терміни відновлення моста у Станиці Луганській.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 11:13 :38