У «Свободі» побачили, що стоїть за «великим піаром Зеленського»

ZIK

Ми не почули від команди Зеленського заяв про заборону виведення коштів в офшори та податки для великого бізнесу. Проте вони заявили про приватизацію і співпрацю з МВФ.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив політик Руслан Кошулинський.

На думку гостя програми, Зеленський будуватиме те, що вміє і знає.

«Думаю, що буде більше шоу, але за ним буде найцікавіше. Чи буде щось змінено, якщо не будуть усунені олігархи? Нічого не зміниться. Ми не почули заяви про заборону виведення коштів в офшори, обкладання податком великого бізнесу. Водночас почули заяви про продаж землі, про ефективну співпрацю з МВФ, а це – підняття тарифів і практична нівеляція пільг для власного бізнесу. Тому перше, що вони зможуть зробити – це великий піар, але за ним буде велика приватизація», – вважає пан Кошулинський.

Він зазначив, що тепер участь у великій приватизації будуть брати не кононенки, а інші люди.

Ведуча поцікавилася, чи не вважає він, що завдання Зеленського не збудувати, а зруйнувати. У відповідь пан Кошулинський зазначив, що після Зеленського певно щось залишиться.

«Давайте будемо щирі. Кожен із президентів мав свою модель побудови країни. Кучма хотів зробити пострадянський Китай. Ющенко уникав якоїсь архітектури, але треба віддати належне, за його часів чи не найбільший розвій мав малий і середній бізнес. Щодо Януковича, то це класичний «пахан» і вертикаль влади зі «смотрящими». Що будував Порошенко – складно сказати. Це такий власний бізнес, перенесений на державну модель. Це постійні інтриги і напівправди, але це не модель країни», – зазначив політик.

Гість програми переконаний, що за останні 5 років ми постійно програвали в часі.

«Ми постійно пасли задніх. Наприклад, якщо в Грузії вже давно дозволений майнінг криптовалюти, Естонія вже давно голосує блокчейном, а Україна, яка має неймовірний потенціал, в цьому напрямі не виросла», – констатував Руслан Кошулинський.

Нагадаємо, що кандидат у нардепи від «Слуги народу», ведучий програми «Гроші» на каналі «1+1» Олександр Дубінський заявив, що в майбутньому парламенті він і ще кілька нардепів створять депутатську групу.

Loading...