Новини » Світ 31 липня, 2019, 10:35
Стало відомо, хто стане бізнес-омбудсменом в Україні після Шемети
РАДІО СВОБОДА
РАДІО СВОБОДА

Нинішній член польського парламенту Марчін Свенчицький обійме посаду бізнес-омбудсмена восени поточного року замість Альгірдаса Шемети.

Про це повідомляє Интерфакс-Украина.

«Вчора на засіданні ради (бізнес-омбудсмена, СБО – ІФ) була затверджена кандидатура майбутнього бізнес-омбудсмена України пана Марчіна Свєнчіцкі, нинішнього члена польського парламенту, колишнього мера Варшави, а також колишнього міністра міжнародних економічних відносин в першому уряді Тадеуша Мазовецького,» – сказав Шемета в ході прес-конференції в Києві в середу.

За його словами, Свенчицький приступить до роботи вже цієї осені.

Як повідомлялося, в лютому бізнес-омбудсмен Альгірдас Шемета повідомив про своє рішення не продовжувати контракт, який закінчувався в травні 2019 року, проте потім погодився залишитися на посаді до жовтня.

Раніше Шемета займав пост міністра фінансів в уряді Литви (1997-1999рр., 2008-2009рр.), А також обіймав посаду Єврокомісара – спочатку з питань фінансового програмування і бюджету (2009-2010 рр.), Потім – з питань оподаткування, митних питань, статистиці, аудиту та боротьби з шахрайством (2010-2014 рр.).

Кабінет міністрів створив СБО як свій постійно діючий консультативно-дорадчий орган в 2014 році, кошти для його фінансування виділив ЄБРР. В кінці того ж року Альгірдас Шемета був призначений бізнес-омбудсменом по боротьбі з корупцією в Україні. До цього обіймав посаду комісара ЄС з питань оподаткування, з митних питань, статистиці, аудиту та боротьби з шахрайством.

Нагадаємо, в Україні найбільше скарг підприємців до Ради бізнес-омбудсмена стосуються діяльності Державної фіскальної служби.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-29 14:02 :38