Спільний знаменник «Слуги народу» й «Голосу» знайшов Сергій Щербина

ZIK

Партія «Слуга народу» – це проєкт Зеленський. Це не партійний проєкт і не традиційна ідеологічна партія, якій багато років. Усі розуміють, що це абсолютно «вождівська» історія.

Про це в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK заявив головний редактор РБК-Україна Сергій Щербина.

«Партія «Слуга народу» – це проєкт Зеленський. Це не партійний проєкт і не традиційна ідеологічна партія, якій багато років. Усі розуміють, що це абсолютно «вождійська» історія», – зауважив гість програми.

Так само і партія «Голос», за словами Сергія Щербини, це не ідеологічна партія, а «проєкт Вакарчук».

«Не можливо уявити партію «Голос» без Вакарчука. А що таке Вакарчук – це уособлення західноукраїнської інтелігенції. Це такий собі Зеленський для інтелігенції. Але чи цей проєкт технологічно правильний? Я маю великі сумніви», – заявив журналіст.

Натомість проєкт Зеленського – партія «Слуга народу», ну думку Щербини, більш вигідний.

«Зеленському треба віддати належне. Він як людина, яка побудувала досить успішний бізнес, прекрасно розуміє, в чому секрет успіху. Прийшли професіонали і сказали йому, що для того, аби виграти вибори, треба робити ось так: не виступати, не ходити на інтерв’ю, не дискутувати з професійними співбесідниками, а виступати з концертами і підтримувати міфологію ідеального кандидата.

Те саме треба було робити Вакарчуку. Але Вакарчук дуже хоче говорити. Він вірить в себе, як у спасителя нації. Але в результаті ми бачимо такі речі, що коли він виходив у ефір із сильними опонентами, він просто не витримував дискусію. Але він іде. От в цьому і є різниця між «Слугою народу» та «Голосом», – прокоментував Сергій Щербина.

Нагадаємо, у Зеленського заявили, що вже створили коаліцію у новій Верховній Раді.

Loading...