Новини » Політика 31 липня, 2019, 16:27
«Слуга народу» – це акціонерне товариство, яке організувало зустріч в Трускавці, – Чемерис
ZIK
ZIK

Існує кілька «інвесторів», які мають вплив на ті чи інші групи в «Слузі народу». Тому зараз у Трускавці відбувається навчання, яке організували не так для навчання, як для визначення спільної стратегії.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» телеканалу ZIK розповів правозахисник Володимир Чемерис.

«Насправді, я думаю, що треба розглядати політсилу «Слуга народу», як акціонерне товариство. Адже є кілька інвесторів, які мають вплив на ті чи інші групи. Їх умовно називають «квартальські», «коломойські», «американські» і не лише», – сказав Чемерис.

Він наголосив, що такі групи справді існують, а зустріч, яка зараз відбувається у Трускавці, організована не так для навчання, як для визначення спільної стратегії.

«Головне зараз – це тімбілдінг, тобто спробувати усіх 254 нових нардепів спрямувати в одному напрямку», – вважає Чемерис.

Окрім того, він прокоментував і кандидатуру на прем’єр-міністра. На думку експерта, тут все залежить від того, як ставитися до такої особи. Мовляв, з часів Кучми прем’єр-міністр є, фактично, «завгоспом Адміністрації президента». Тобто, це людина, яка виконує технічні завдання і займається економічною діяльністю.

«Я думаю, що такий підхід збережеться і за теперішнього президента, тому що озвучені ним критерії щодо кандидата на прем’єр-міністра якраз підпадає під це означення – «завгоспа». Якраз йдеться про людину, яка не має політичного минулого та амбіцій. Вважаю, що для президента важливо, щоб прем’єр-міністр у майбутньому не складав політичну конкуренцію», – наголосив Чемерис.

Нагадаємо, раніше політтехнолог Тарас Загородній зазначав, що більшість новообраних депутатів від партії «Слуга народу» досі не зрозуміли, куди потрапили. На тренінгу у Трускавці їх ознайомлять хоча б із базовими речами, адже, якщо вони зараз «вийдуть у світ» і почнуть спілкуватись із журналістами, суттєво підкосять рейтинги Зеленського.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 10:32 :45