Новини » Політика 31 липня, 2019, 3:04
Не хочу, щоб ми в Україні створювали свою Росію і свої «скрєпи», – Щербина
ZIK
ZIK

Останні роки в Україні наша патріотична спільнота, хоча я вважаю, що це дуже світлі люди, прихильна будувати тут «другу Росію». А це мене дуже сильно дратує, ці такі наші «скрєпи». Я цього не хочу. Хіба заради цього ми воюємо з Росією, щоб у нас була своя Росія?!

На цьому в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK наголосив головний редактор РБК-Україна Сергій Щербина.

Сергій Щербина зазначив, що йому було б важко брати інтерв’ю у президента РФ Путіна, адже він вважає його злочинцем.

«Якщо брати інтерв’ю, то це треба робити професійно. А тут я би був надто суб’єктивним, бо я вважаю, що вони вчинили злочин по відношенню до моєї країни»,– заявив Щербина і додав, що питання на пресконференції він би Путіну поставив, але зараз він не може поїхати до Москви.

Щодо інтерв’ю із президентом-утікачем Януковичем, журналіст зазначив, що зміг би його провести.

«Я би справився з інтерв’ю із Януковичем. Це було б цікаво. Але воно також було б суб’єктивним, бо я вважаю, що Янукович наробив багато нездорових справ»,– підкреслив гість проблеми.

Разом з тим, Сергій Щербина зазначив, що він не є прихильником введення певних «рамок», яким усі повинні відповідати.

«От останні роки в Україні наша патріотична спільнота, хоча я вважаю, що це дуже світлі люди, прихильна будувати тут «другу Росію». А це мене дуже сильно дратує, ці такі наші «скрєпи». Я цього не хочу. Хіба заради цього ми воюємо з Росією, щоб у нас була своя Росія? Чи ми таки будемо сповідувати західний стиль життя?!»,– підкреслив журналіст.

Нагадаємо, опитування російської недержавної дослідницької організації «Левада-центр» свідчить про те, що 38% громадян РФ не хотіли б бачити президентом країни після 2024 року нинішнього главу Кремля Володимира Путіна.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 10:37 :19