Новини » Політика 31 липня, 2019, 12:57
«Ми попросили»: Зеленський обіцяв Черкасам міжнародний аеропорт та ремонт проблемних доріг
ZIK
ZIK

За словами президента Володимира Зеленського, у найближчі два роки в Черкасах збудують міжнародний аеропорт. Окрім того, буде змінено статус траси «Канів-Кременчук», аби її ремонт став першочерговим.

Про це Зеленський заявив під час виступу у Черкаській облраді, який транслював телеканал ZIK.  

Він запевнив: найближчим часом у Черкаському аеропорту збудують новий термінал.

«Ми дуже просили прискоритись – полоса буде цього року. Я поставив це питання Олексію Гончаруку, ми допомагатимемо – будемо звертатись до ваших бізнес-еліт, до Києва. Шукатимемо людей, які паралельно будуватимуть термінал. Хочемо, щоб у найближчі два роки у вас був міжнародний аеропорт», – заявив Зеленський.

Ще одним складним питанням Черкащини, за словами президента, є дороги. Частина шляхів там не мають республіканського значення, тому їх ремонт не є пріоритетним.

«Та ми дуже наполегливо попросили, щоб черкаську окружну почали робити найближчим часом. Знаємо, ще є такий собі туристичний напрямок розвитку Черкас – дорога із Канева до Кременчука, ми теж попросили, пан міністр (Геннадій Зубко, – ZIK) розуміє, що обов’язково треба будувати цю дорогу. Ми хочемо також змінити її статус – щоб вона в першу чергу будувалась», – розповів Зеленський.

Водночас він підкреслив: доріг у Черкасах немає.

«Дорогу Черкаси-Умань ми теж проговорювали, вона і є частиною тих доріг, про якій йшлося. Думаю, як швидко зможемо, так і будуватимемо. Будемо тримати це на контролі, перевіряти», – запевнив Зеленський.

Як повідомлялось, сьогодні Президент України Володимир Зеленський відбув з робочою поїздкою до Черкаської області. Там він ознайомився з перебігом ремонту місцевого аеропорту та оглянув ділянку дороги Р-10, яка перебуває у незадовільному стані.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 22:26 :20