ЗМІ: Олександр Усик за бій з Карлосом Такамом заробить 1 200 000 доларів

Українець Олександр Усик та камерунець Карлос Такам у Чикаго на двох зароблять 2 000 000 доларів / obozrevatel.com

Дебют українця Олександра Усика в суперважкому дивізіоні відбудеться 12 або 19 жовтня в Чикаго на Wintrust Arena у бою проти камерунця Карлоса Такама.

Гонорар абсолютного чемпіона світу українця Олександра Усика за вихід у ринг проти камерунця Карлоса Такама складе 1,2 мільйона доларів. Такам за цей бій заробить 800 тисяч доларів, повідомляє sportarena.com.

Дебют Усика в суперважкому дивізіоні відбудеться 12 або 19 жовтня в Чикаго в Wintrust Arena. Чикаго як місце проведення бою обрали в тому числі і тому, що тут традиційно активна українська діаспора. У районі Чикаго Ukranian Village (Українське село) проживає близько 125 тисяч етнічних українців, які говорять переважно українською мовою.

Ще в грудні 2002 року Українське село оголосили пам’яткою Чикаго, а в 2005 і потім в 2007 роках формальні межі району розширили. Всього в штаті Іллінойс проживає близько 200 000 етнічних українців.

Нагадаємо, що поєдинок проти камерунця Карлоса Такама мав відбутися в травні, але його перенесли через травму біцепса Усика. В разі перемоги над Такамом в українця вимальовуються непогані перспективи на більш вигідні в спортивному і комерційному планах поєдинки в суперважкому дивізіоні.

Нагадаємо, в останньому бою Олександр Усик переміг нокаутом британця Тоні Беллью в листопаді минулого року і захистив всі свої титули у важкій вазі. Однак пізніше українець залишився без чемпіонських поясів, бо перейшов в суперважку вагу.

Водночас 38-річний Карлос Такам в своєму останньому поєдинку виграв у німця Сенада Гаши, а до цього програв британцям Дереку Чісорі і Ентоні Джошуа.

 

 

 

Loading...