Новини » Політика

Порошенко заявив, що прихильники Шарія мали причетність до Зеленського, Аваков заперечив

Петро Порошенко

Екс-президент України Петро Порошенко заявив, що на президентських і парламентських виборах в Україні перемогла технологія. Він зазначив, що його парламентська сила несла на собі тягар відповідальності за попередні п’ять років. У Зеленського був тягар навпаки – повітряні кульки.

Про це він розповів в інтерв’ю Українській правді.

«Не виключаю, що ті люди, які передавали «повітряні кульки» Шарію, мали відношення в тому числі до пана Зеленського. Бо їх охороняла поліція, бо вони точно мали причетність до влади. Я думаю, що ця технологія буде ще не раз використана проти опонентів діючої влади. Але я цього не стверджую, бо наша тема дещо інша», – сказав Петро Порошенко.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у відповідь заявив, що «Порошенко безсовісно каже неправду, виправдовуючи свою поразку на виборах тим, що проти нього «була робота поліції».

«Поліція, як і МВС в цілому не працювали на нього, а працювали на чесні вибори. Ми працювали на людей і на Україну. На жаль, для Порошенко брехати – як дихати – і тому він програє. Він довів країну до такого емоційного стану, що люди дуже захотіли повірити не йому брехунові, – а будь-якому чесній людині. Він, Порошенко, методично душив несміливі паростки надій в 2014, він в цьому винен. Більшість позитивного в ці роки відбувалося не завдяки йому, а всупереч.. Можна тільки уявити собі –чого можна було б досягти країні, якби він не сконцентрувався на боротьбі за владу і гроші..

Мені його не жаль. Шкода країну..», – написав у Фейсбуці Арсен Аваков.

Читайте більше новин на тему: вибориLoading...