Новини » Політика 30 липня, 2019, 7:15
Місію Зеленського побачив Сергій Щербина
ZIK
ZIK

Місія Володимира Зеленського – це злам системи УРСР. Проте не відомо, чи бачить влада ту систему, яку б вони могли запропонувати Україні.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив головний редактор РБК-Україна Сергій Щербина.

За його словами, система померла вже давно, зараз вона догниває і звісно, що має бути знищена.

«На мою думку, філософська місія президентства Зеленського – це злам системи Української радянської соціалістичної республіки. Вона мала бути знищена багато років тому», – вважає пан Щербина.

Водночас він зауважив, що не знає, чи є у цієї команди, яка має філософську місію зламу, бачення, що потрібно побудувати на руїнах.

«Тобто чи бачать вони ту систему, яку б вони запропонували Україні. Більше того, насправді не в них проблема, чи бачить українське суспільство систему, яку воно хоче. Яка це має бути економічна, політична система, і на яких принципах вона повинна будуватися – це величезне питання, і в мене враження, що в українського суспільства немає однозначного висновку щодо цього. Дуже часто українське суспільство не хоче розбиратися у деталях, а будь-яка система складається з деталей, і в цьому варто розбиратися», – констатував Сергій Щербина.

Нагадаємо, що економіст, радник президента України Володимира Зеленського Олег Устенко повідомив, що кількість кандидатів на посаду прем’єр-міністра значно більша, ніж обговорюють у ЗМІ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-18 22:18 :04