Новини » Політика 30 липня, 2019, 12:03
Клімкін: ПАРЄ після рішення про повернення делегації РФ повністю втратила довіру МЗС України
www.ukrinform.ua
www.ukrinform.ua

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що ПАРЄ після прийняття рішення про повернення російської делегації без будь-яких умов повністю втратила довіру українського МЗС.

Про це Павло Клімкін сказав в інтерв’ю Укрінформу.

«Це не означає, що ми абсолютно так само ставимося до Ради Європи. Хоча й у ній є свої проблеми з точки зору довіри як до політичної інституції, і вона поступово перетворюється на звичайний секретаріат конвенцій у сфері прав людини. Це дуже погано, оскільки означає, що цей міжнародний майданчик руйнується, як, до речі, й ОБСЄ», – сказав Павло Клімкін.

Щодо відкликання з Ради Європи посла Дмитра Кулебу для консультацій, Павло Клімкін зазначив таке: «Якщо хочете, давайте назвемо це демаршем. Але одночасно ми відкликали його для того, щоб порадитися – які кроки нам потрібно здійснювати далі стосовно і ПАРЄ, й Ради Європи, яким чином обмежити здатність Росії гібридно впливати, – бо це вже реальний гібридний вплив зсередини, – на |ПАРЄ. Ми намітили багато цікавих речей, про деякі з них оголошувалося, частина з них непублічні, – і ми будемо далі їх просувати. Тому це був одночасно і демарш, і реальна можливість тут, у Києві попрацювати над послідовною стратегією подальших кроків».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 19:10 :54