Клімкін: ПАРЄ після рішення про повернення делегації РФ повністю втратила довіру МЗС України

www.ukrinform.ua

Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає, що ПАРЄ після прийняття рішення про повернення російської делегації без будь-яких умов повністю втратила довіру українського МЗС.

Про це Павло Клімкін сказав в інтерв’ю Укрінформу.

«Це не означає, що ми абсолютно так само ставимося до Ради Європи. Хоча й у ній є свої проблеми з точки зору довіри як до політичної інституції, і вона поступово перетворюється на звичайний секретаріат конвенцій у сфері прав людини. Це дуже погано, оскільки означає, що цей міжнародний майданчик руйнується, як, до речі, й ОБСЄ», – сказав Павло Клімкін.

Щодо відкликання з Ради Європи посла Дмитра Кулебу для консультацій, Павло Клімкін зазначив таке: «Якщо хочете, давайте назвемо це демаршем. Але одночасно ми відкликали його для того, щоб порадитися – які кроки нам потрібно здійснювати далі стосовно і ПАРЄ, й Ради Європи, яким чином обмежити здатність Росії гібридно впливати, – бо це вже реальний гібридний вплив зсередини, – на |ПАРЄ. Ми намітили багато цікавих речей, про деякі з них оголошувалося, частина з них непублічні, – і ми будемо далі їх просувати. Тому це був одночасно і демарш, і реальна можливість тут, у Києві попрацювати над послідовною стратегією подальших кроків».

Loading...