Новини » Політика 30 липня, 2019, 11:29
«Дядя вклав гроші, маєш відпрацювати»: Балабан передбачає політичне рабство у новому парламенті
ZIK
ZIK

Обравши новий склад Верховної Ради, ми не змінили олігархат на простих людей – тепер олігархи просто не «пруть» своїми обличчями в парламент, а впливають на голосування, перебуваючи за його межами. Це ще гірша модель, яка вводить політичне рабство.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив кандидат політичних наук Ростислав Балабан.

Він наголосив: центри ухвалення рішень та законопроектів у Верховній Раді нового скликання будуть за межами фракцій.

«Ми не змінили олігархів на бідних, простих і красивих – ми змінили модель. Тепер олігархи не пруть своїми обличчями в парламент, а перебувають за його межами, маючи усі засоби, як оці хлопчики повинні голосуватимуть. Це ще гірша модель», – переконаний Балабан.

Він зазначив: це нагадує навіть не партійну диктатуру, а політичне рабство.

«Кілька класних спеціалістів, яких я поважаю, підтвердили мою позицію про те, що у нас частково буде введене політичне рабство. Тобто, думка маси не цікавитиме нікого», – заявив експерт.

Окрім того, він наголосив: люди, яких зараз називають «командою Зе», між собою навіть не знайомі. До того ж уся структура партії – немонолітна і складається із кількох груп.

«Кожен є власником своєї групи і просуватиме якусь свою позицію. Тому, друзі, якщо за вашу перемогу заплатили, ви маєте ці гроші відпрацювати. Іншої історії немає. Коротко і не агітуючи за Порошенка – він вкладав свої гроші в свою виборчу кампанію. Натомість тут гроші вклав «дядя» і ти йому маєш відпрацювати», – підкреслив Ростислав Балабан.

Як повідомлялось раніше, генеральний директор інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко зазначав, що за першою сотнею у «Слузі народу» можна вирахувати вплив на Володимира Зеленського олігархів і «серйозних людей».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 03:24 :29