live
Новини » Політика

Бистряков побачив у Зеленського червону лінію, через яку той не переступить

ZIK

Зміни потрібно робити вже зараз. Але у Зеленського, мабуть, є якийсь дуже сильний «тормоз», домовленості, якась червона лінія, через яку перейти він не може, і не перейде, бо це питання його життя і смерті.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив український композитор, піаніст, шоумен, заслужений артист Української РСР Володимир Бистряков.

Володимир Бистряков заявив, що він не проти Президента Зеленського, але він проти бездіяння влади.

«Хто б не був на його місці, якщо люди очікують від тебе змін, то ці зміни потрібно робити. Особливо зараз. Ба більше, якщо вся влада у твоїх руках. Але мабуть є якийсь дуже сильний «тормоз», якісь сильні домовленості, якась червона лінія, через яку перейти він не може, і не перейде, бо це питання його життя і смерті», – заявив Володимир Бистряков.

Артист вважає, що в країні за Зеленського відбуються лише «перманенті» зміни.

«Наприклад, звільнять військовополонених. Можливо, розженить Міністерство охорони здоров’я, можливо, приберуть «чорні списки» і це буде подаватися як перемога нової влади. Але у житті, в якому ми живемо, навряд чи щось зміниться»,– зазначив Бистряков.

Також, за його словами, Президент Зеленський зараз співає «не свою пісню».

«Володя, який завжди був у Москві, в нього там багато друзів, там був його бізнес, але раптом одразу корона, булава і проти Москви. Це зрозуміло, що це не його пісня. Це одразу очевидно. Очевидно, що це одна з умов. От йому дали царство і сказали, що в бік Москви ані кроку»,– прокоментував Володимир Бистряков.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що в цьому році військовий парад до Дня Незалежності України не відбудеться.

Як повідомляли, Кабінет Міністрів планує підготувати для Президента Володимира Зеленського варіанти, як можна направити на доплати військовим 300 млн грн, не скасовуючи військовий парад на День Незалежності.

Loading...