Новини » Політика 30 липня, 2019, 14:25
Богдан прокоментував можливість дострокових місцевих виборів
ZIK
ZIK

Відповідно до законодавства було б абсолютно логічно завершити формування ОТГ, а тоді зробити перевибори у новому місцевому самоврядуванні. Чи буде ухвалено таке рішення, це вже залежатиме від діалогу між депутатами у новій Верховній Раді, однак малоймовірно, що парламент зможе зібратися до 1 вересня.

Про це на брифінгу керівника Офісу президента України, який транслював телеканал ZIK повідомив Андрій Богдан.

«Оскільки я є юристом, розумію, що до початку роботи Верховної Ради є дуже мало часу. Мабуть, вона не встигне розпочати роботу до 1 вересня. І це залежить не від нас, а від великої кількості судових процесів, які не дають Центральній виборчій комісії сформувати у кінцевому варіанті той склад Верховної Ради, який нас очікує», – сказав Богдан.

Щодо законодавчих ініціатив, він наголосив, що нова команда активно їх розробляє і всі обіцянки будуть виконані. Однак у питанні дочасних місцевих перевиборів не все так просто.

«Ви повинні зрозуміти, що дострокове проведення місцевих виборів неможливе без ухвалення відповідного закону. Наразі конфігурація такого закону мені не зрозуміла, плюс, у нас є проблема незакінченої реформи місцевого самоврядування», – розповів Богдан.

За його словами, частина виборів в ОТГ відбулася, а частина – ні. Тому,за логікою законодавства, було б абсолютно логічно завершити формування ОТГ, а тоді зробити перевибори.

«Логічно було б провести вибори в новій реальності, тобто в новому місцевому самоврядуванні. Чи буде ухвалено таке рішення, це залежатиме від діалогу між депутатами», – додав Богдан.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський у Харкові після наради з природоохоронних проблем в Українському НДІ лісового господарства та агролісомеліорації імені Висоцького заявив, що питання про дострокові вибори до місцевих рад поки що не вирішене – забагато виборів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-21 00:00 :57