Новини » Політика 29 липня, 2019, 22:32
Бистряков попереджає про «заколот військових» в Україні
ZIK
ZIK

Мене дуже бентежить 24 серпня. Адже перед складанням повноважень Петро Олексійович присвоїв усі можливі ордени, звання чималій кількості генералів, людям у військовій формі. Я не виключаю військове втручання у всю цю справу. Може початися нова хвиля насильства.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив український композитор, піаніст, шоумен, заслужений артист УРСР Володимир Бистряков.

«Мене дуже бентежить 24 серпня. Дуже бентежить! Чому? Тому що перед складанням повноважень Петро Олексійович присвоїв всеможливі ордени, звання чималій кількості генералів, людям у військовій формі. Тому зовсім не виключаю військове втручання у всю цю справу», – заявив Володимир Бистряков.

Він припускає, що саме під час святкування Дня Незалежності України може початися «нова хвиля насильства».

«Бо я вважаю, що ці люди, яких «вишибнули» з політики, вони так просто свої крісла не віддадуть. Занадто багато на них «висить» злочинів, крові та інших речей», – додав композитор.

Водночас він зазначив, що сьогодні Україна розвивається не в позитивному напрямі.

«Динаміка просто жахлива», – прокоментував радянський артист.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський заявив, що в цьому році військовий парад до Дня Незалежності України не відбудеться.

Як повідомляли, Кабінет Міністрів планує підготувати для Президента Володимира Зеленського варіанти, як можна направити на доплати військовим 300 млн грн, не скасовуючи військовий парад на День Незалежності.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 02:20 :41