Новини » Спорт 29 липня, 2019, 16:51
Сергій Бубка: Виступ у Баку вселяє надію в майбутні перемоги українських атлетів
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка / noc-ukr.org
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка / noc-ukr.org

Президент Національного олімпійського комітету України прокоментував підсумки виступу юних олімпійців на ХV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, що днями завершився в Баку.

«Приємно бачити талановиту молодь і перспективний спортивний резерв. В Баку була здобута найбільша кількість нагород за всю історію виступів українців на Олімпійських фестивалях – 25. Радує, що в наших традиційних медальних видах спорту як спортивна гімнастика, легка атлетика, плавання, боротьба, дзюдо підростає чудова зміна і є кому продовжувати славні здобутки. Це вселяє надію в майбутні перемоги», – відзначив президент НОК.

«Велика вдячність батькам, тренерам, лікарям та масажистам, державним і громадським організаціям, всім фахівцям, хто сприяв підготовці і вихованню наших юних спортсменів. Вірю, що спільними зусиллями ми підтримуватимемо ці таланти на їх успішному шляху до дорослих олімпійських висот», – наголосив Сергій Бубка.

Нагадаємо, що XV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль тривав з 21 до 27 липня у Баку (Республіка Азербайджан). Протягом семи днів найсильніші юні атлети Старого світу віком 14–18 років змагалися у десяти видах спорту.

68 юних олімпійців України були представлені в семи видах програми, а саме: велоспорті, волейболі, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, спортивній боротьбі та спортивній гімнастиці.

Юні олімпійці України вибороли 25 медалей – вісім золотих, сім срібних та десять бронзових. У неофіційному командному заліку Україна посіла шосте місце.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 12:22 :32