Новини » Політика 29 липня, 2019, 11:47
Про одеський відпочинок Зеленського: Нудистський пляж був би ще ближчим до народу, – політолог
ZIK
ZIK

Історія із відпочинком Володимира Зеленського в Одесі – доволі неоднозначна. Посадовій особі такого рівня не личить «сидіти у шортах посеред пляжу». Свою приналежність до суспільства можна було б продемонструвати і на нудистському пляжі або в бані – це ще ближче до простого народу.

Про це в ефірі інформаційно -аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політолог Володимир Воля.

Він наголосив: у літній сезон відпусток немає нічого дивного, що Володимир Зеленський відпочиває в Одесі. Мовляв дивніше було б, якби президентська відпустка припала на період з осені до весни.

«Та, думаю, з одного боку показали, що є звичайними людьми, як і всі. Однак, насправді ми розуміємо, що це не так. Це виглядає, як певна демонстрація і гра на публіку», – наголосив політолог.

Окрім того, він підкреслив: потрібно розуміти, що охорона президента не є чиєюсь забаганкою і намаганням возвеличитись перед людьми. Це – необхідність.

«Президент держави – це головнокомандувач. Є певні правила, які виписані історію десятиліть та століть. Тому, думаю, якщо він був без охорони – це безглуздо. Та й я не дуже вірю, що було без охорони – хто тоді фотографував? Дружина чи охорона, можливо купа відпочивальників навколо були охороною», – припустив Воля.

Експерт підкреслив: до цієї історії ставиться неоднозначно. Мовляв, і президентові, і керівнику його Офісу потрібно «зберігати певне реноме» – посадовій особі президентського рівня не личить «сидіти у тих шортах посередині пляжу».

«Свою приналежність до народу і простоту можна демонструвати іншими способами. А чому не на нудистському пляжі? Можна ж ще ближче до народу – в бані», – іронізував Володимир Воля.

Як повідомлялось, президент України Володимир Зеленський сфотографувався на Одеському пляжі разом з главою свого Офісу Андрієм Богданом. За даними ЗМІ, там він відвідав шоу «Ліги сміху» на морвокзалі, де сидів у першому ряду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 07:45 :23