Новини » Події 29 липня, 2019, 15:30
Нас цікавила ситуація з активами Порошенка, які перебувають закордоном, – заступник глави НАЗК
ZIK
ZIK

НАЗК намагалось отримати інформацію щодо декларації Порошенка, коли він балотувався в президенти. Для цього звертались до МЗС та Генпрокуратури, але отримало відмову.

Про це повідомив заступник голови НАЗК Станіслав Патюк в інтерв’ю виданню Апостроф.

«Коли Петро Олексійович балотувався на пост президента, були певні  питання щодо його декларації. Ми це все об'єктивно описували, проводилася навіть спецперевірка, яка відправлялася в Центральну виборчу комісію. Я навіть пам'ятаю, що ця інформація мала якийсь певний резонанс, але негативний. Ще нас цікавила ситуація з активами, які перебувають за кордоном, і не тільки щодо Порошенка ... Ми намагалися отримувати інформацію, залучивши МЗС і Генеральну прокуратуру, у якій є певні угоди щодо правомірності такої співпраці, але отримали відмову», – зазначив він. 

Окрім цього, Патюк повідомив, що НАЗК готове до реформування «заради підвищення ефективності своєї роботи, у разі, якщо таке рішення буде прийнято в новому парламенті».

«Якщо комусь щось не подобається, треба вникнути і розібратися, чому так відбувається, в чому реальні проблеми, а потім вже говорити про те, що потрібно змінювати. З іншого боку, безумовно, якщо законодавець вважатиме за потрібне змінити закон, поміняти функції Національного агентства, повноваження, порядок обрання членів і призначення глави НАЗК, тож, будемо жити в умовах нового закону. На те він і закон», – підкреслив керівник агентства.

 

 

 

 

 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 18:59 :52