На 105-му окрузі намагаються сфальсифікувати результати голосування, - Німченко

Вибори. Фото EPA-EFE

Представник «Опозиційної платформи - За життя» Василь Німченко наполягає на тому, що на 105 окрузі члени виборчої комісії намагаються спотворити результати голосування громадян.

Про це він повідомив журналістам під час перерви засідання суду щодо підрахунку голосів на зазначеному окрузі. Пряму мову наживо транслював телеканал ZIK.

«Я там був, я був учасником роботи ОВК, я там зареєстрований як кандидат, це моє законне право. Із цього приводу я хотів проінформувати про те, що справді із 22 на 23 липня голова Окружної виборчої комісії, зловживаючи становищем, по суті, став на шлях фальсифікацій. Він повідомив, з 22 на 23 липня, що на 105-му окрузі 100% закінчено підрахунки голосів по дільничих виборчих комісіях», - сказав Німченко.

При цьому він уточнив, що наразі предметом позову, який розглядається судом щодо 105-го округу, є порушення діючого законодавства з боку ЦВК.

«У даному випадку – безперечно, з боку ЦВК є порушення. Вони не контролюють, ЦВК самоусунулась від того, щоб була розміщена на сайті ЦВК достовірна інформація – має бути будь-яка, але достовірна. Якщо вона не подобається, і не влаштовує кандидата – його право. Але вона мусить бути достовірною. Так тут ніхто не перевіряв. Голова ОВК сів собі, домовився із кимось – ми в цьому впевнені, при нас там було по 15-16 дзвінків за годину... За 5 днів вони не спромоглись зняти цієї інформації, вона ж брехлива і сфальшована», - обурився Німченко.

Як повідомлялося, у 105-му виборчому окрузі (Луганська область) зафіксовано масові фальсифікації на користь кандидата від "Опоблоку" Вікторії Гриб. Членам комісій погрожували розправою, а члени ДВК видавали бюлетені людям без місцевої прописки, а також військовим.

Прифронтовій округ № 105 охоплює Жовтневий район, частину Кам'янобрідського району міста Луганська, частина Новоайдарського району і налічує всього 9,4 тис. виборців. 

Loading...