Кабмін хочуть зробити громовідводом для Зеленського, – політолог

Володимир Зеленський. Фото president.gov.ua

Майбутній уряд буде відводити народний гнів від Зеленського. Відповідно для такої ролі буде призначатися і прем’єр-міністр.

Про це в ефірі програми «Коментарі» на телеканалі ZIK заявив політолог Євген Булавка.

За його словами, дивує, що партія-переможниця визначає портрет прем’єра а не завдання і виклики перед країною, які доведеться вирішувати новому уряду.

«На мою думку, у цьому портреті буде присутня одна ключова риса. Думаю, що майбутній уряд буде ключовим громовідводом, який буде відводити неминучий народний гнів щодо Зеленського саме в бік Кабінету міністрів», – вважає експерт.

Тому він переконаний, що на посту прєм’єра не опиниться самодостатня людина, яка дійсно буде поза межами впливу.

Євген Булавка зазначив, що йому найцікавіше, як буде виконаний запит населення щодо зниження тарифів, як буде розвиватися співпраця з МВФ.

«Я б не обмежував список претендентів прізвищами Рашкована і Гончарука. Зараз фігурує дуже багато імен і очевидно, що Зеленському буде дуже складно відіграти назад, тому що він заявив, що не буде старих політиків, тобто ми відкидаємо з цього списку Тимошенко, Гройсмана і тих людей, які були при владі. Занадто мало інформації. Попри декларовану відкритість і мету обговорювати ключові рішення з українцями через опитування чи референдум, насправді багато важливих рішень приймаються кулуарно», – констатував гість програми.

Нагадаємо, що економіст, радник президента України Володимира Зеленського Олег Устенко повідомив, що кількість кандидатів на посаду прем’єр-міністра значно більша, ніж обговорюють у ЗМІ.

 

Читайте більше новин на тему: коаліція

Loading...