Новини » Світ 29 липня, 2019, 2:30
Філіппіни створять підводний флот

Влада Філіппін оголосили про намір створити підводний флот. Як очікується, міністр оборони Філіппін найближчим часом відвідає Францію, Чехію, Велику Британію, Іспанію та Португалію аби вивчити пропозиції цих країн у галузі будівництва і продажу субмарин, а також ознайомитися з їхнім досвідом організації підводних флотів.

Про це заявив міністр оборони країни Делфін Лорензана, повідомляє Defense Aerospace.

За його словами, наразі влада країни розглядає кілька варіантів закупівлі підводних човнів, які планується використовувати для патрулювання.

Як очікується, міністр оборони Філіппін найближчим часом відвідає Францію, Чехію, Велику Британію, Іспанію та Португалію. За словами Лорензана, він має намір вивчити пропозиції цих країн у галузі будівництва і продажу підводних човнів, а також ознайомитися з їхнім досвідом організації підводних флотів. Крім того, міністерство оборони Філіппін має намір вивчити пропозиції Росії і Південної Кореї.

Країни Азіатсько-Тихоокеанського регіону вступили у локальну гонку озброєнь, спровоковану активним розвитком збройних сил Китаю та територіальними суперечками щодо приналежності ряду островів у Південно-Китайському морі, на шельфі яких були виявлені значні запаси вуглеводнів. Йдеться перш за все про архіпелаг Сіша (Парасельські острова), островах Наньша (Спратлі) і Хуан’янь (риф Скарборо), на які претендують Китай, В’єтнам, Бруней, Тайвань, Малайзія та Філіппіни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-03 05:06 :34