live

Засновник Bellingcat звинуватив російських хакерів у кібератаках

Британський журналіст і засновник дослідницької групи Bellingcat Еліот Хіггінс сьогодні повідомив у себе на сторінці в Twitter, що за кібератаками на його організацію стоять російські хакери.

Про це повідомляє Іnformnapalm.

«Bellingcat вважає себе мішенню кібератак, і, швидше за все, вони пов’язані з нашою роботою по Росії. Я вважаю, що це один із способів вплинути на нас – російські агенти досить часто намагаються атакувати нас, будь то хакери, тролі або ЗМІ », – зазначив він.

В принципі, нічого особливого та незвичного. Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm постійно відбивається від кібератак росіян і вже не приділяє цьому аспекту окремої уваги. Крім того, після розміщення найбільшої бази даних доказів російської агресії на Донбасі, оприлюднення даних 116 офіцерів ВПС РФ у Сирії та публікації сенсаційних матеріалів з поштовими дампами зламу канцелярії помічника президента Російської Федерації Владислава Суркова було б дивно з кожної кібератаки робити галас та інфоприводи. Але ми поділяємо стурбованість західних колег, переживаємо за них, тому поширюємо їх заяви про чергові кібератаки.

А якщо вам загалом цікава тема кібератак, багатовекторного російського впливу у гібридній війні проти України, то радимо вам прочитати звіт, який нещодавно випустив британський аналітичний центр – Королівський Об’єднаний інститут оборонних досліджень. Цей звіт підготували разом українська журналістка, засновниця проекту Euromaidan Press Аля Шандра та британський політик і військовий Роберт Сілі. Звіт базується на витоках з пошти канцелярії Суркова, відомих як SurkovLeaks, добутих хактивістами Українського кіберальянсу та ексклюзивно оприлюднених спільнотою InformNapalm у 2016-2017 роках.

Loading...