Новини » Спорт 28 липня, 2019, 20:46
На ЧС-2019 з водних видів спорту Україна посіла 14-е місце у медальному заліку
fina.org
fina.org

У південнокорейському Кванджу сьогодні, 28 липня, завершився чемпіонат світу-2019 з водних видів спорту, який тривав рівно два тижні. Загалом у змаганнях з плавання, стрибків у воду, плавання на відкритій воді, синхронного плавання та водного поло було розіграно 78 комплектів медалей.

Українська команда на світовій першості у Кванджу завоювала сім медалей – одну золоту, одну срібну та п’ять бронзових. Шість нагород, одну золоту і п’ять бронзових, ми вибороли у синхронному (артистичному) плаванні, ще одну, срібну – в плаванні, повідомляє xsport.ua.

З сімома медалями в активі збірна України стала 14-ю у загальному медальному заліку чемпіонату світу в Кванджу. Перші три рядки зайняли команди Китаю (16+11+3), США (15+11+10) і Росії (12+11+7).

Єдине «золото» Україна виграла в артистичному плаванні. Наша збірна стала кращою в дебютній дисципліни світових першостей – хайлайті.

Картинки по запросу Картинки ЧС-2019 з водних видів спорту у Кванджу

Нагадаємо, сьогодні на чемпіонаті світу з водних видів спорту український плавець Михайло Романчук виграв срібну медаль на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

2019-09-22 13:18 :56