Новини » Світ 28 липня, 2019, 19:20
Британія нарощує підготовку до «жорсткого» Brexit

Новий уряд Британії виходить з припущення, що ЄС не погодиться переглянути угоду про Brexit, і нарощує підготовку до виходу з Євросоюзу без угоди 31 жовтня.

Про це у своїй колонці для Sunday Times написав член уряду Джонсона Майкл Гоув, головною відповідальністю якого є підготовка до «жорсткого» Brexit.

Борис Джонсон планує домовитися з ЄС про нову угоду, яка б виключала суперечливий механізм «бекстоп» для Північної Ірландії. Проте ЄС неодноразово говорив, що не погодиться змінити угоду.

«Ми все ще сподіваємося, що вони (лідери ЄС. – ЄП) передумають, але ми повинні діяти, виходячи з припущення, що цього не станеться... Жодна угода зараз не є реальною перспективою, і ми повинні переконатися, що ми готові», – написав Гоув.

Він зазначив, що планування виходу з ЄС без угоди зараз є пріоритетом номер один для уряду.

Гоув сказав, що уряд запустить одну з найбільших інформаційних кампаній, які коли-небудь бачила ця країна, щоб підготувати людей і бізнес до виходу без угоди.

The Sunday Times також повідомила, що натхненник кампанії за вихід з ЄС на референдумі 2016 року Домінік Каммінгс, який тепер є старшим помічником Джонсона, має доручення від прем’єра реалізувати Brexit «усіма необхідними засобами».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 01:09 :08