Новини » Політика 27 липня, 2019, 3:50
Застереження «Слузі народу» – Чаплига назвав, чого варто боятися новим політикам
ZIK
ZIK

«Бійтесь данайців, дари приносящих», у вас («Слуги народу», - ZIK) зараз буде стільки друзів серед старих політиків, що важко навіть уявити. І саме цього варто боятись. Бо якщо вдасться вистояти, то тоді є майбутнє».

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Народ проти» з ведучою Наташею Влащенко на телеканалі ZIK заявив політичний аналітик Михайло Чаплига.

«Стосовно парадигми, що люди голосували проти старої влади. Але, якби це було так, то все б завершилося просто переобранням президента, і ми б мали різноманіття в парламенті. Але у ВР у нас по суті делегована монархічна влада президента, голосували якраз проти держави, яку ми не створювали, а отримували в спадок», – сказав Чаплига.

Але він вважає, що якраз ця сторінка перегорнута. Бо раніше держава асоціювалася з мародерством, податками, негідністю і просто приниженням. Тому і голосували проти такого проєкту. Як приклад, він зауважив, що коли стається ДТП, батьки виштовхують дитину, щоб вона вижила і створила щось своє нове.

«Саме народження нового і відбулося зараз, бо ми лише залишаємось у машині, а їх виштовхали, щоб вони збудували щось нове», – зазначив він.

Але представник «Слуги народу» Галина Янченко висловила свою думку. Вона зауважила, що українці просто стомилися від постійних чвар і розбірок у ВР.

«Позитивні законопроєкти, які були ухвалені за останні три роки, можна перерахувати на пальцях однієї руки. Коаліція фактично була віртуальна, а президент постійно сварився з парламентом, ВР – із прем’єр-міністром, і все це повторювалося по колу. Тому люди вирішили, що настав час оновити всі гілки влади», – вважає Янченко.

До слова, директор Інституту аналізу та прогнозування Юрій Лісничий вважає, що на місцевих виборах популізм, яким займався Володимир Зеленський, може вже не спрацювати. Окрім того, українці до того часу вже бачитимуть реальні проблеми – кінець «епохи зубожіння» не настане, натомість платіжки потрібно буде сплачувати.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 22:56 :19