Новини » Політика

Замість параду до Дня Незалежності – парад корупціонерів, – журналіст дав пораду Зеленському

ZIK

Якби 24 серпня ми на Хрещатику провели не парад перемоги, а парад заарештованих корупціонерів, то я би був дуже радий. Попередники попередників мають пройтися Хрещатиком, треба подзвонити у дзвони і кинути валізи з грішми. От тоді наступить суспільне розуміння того, що зло може бути покараним.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив журналіст Володимир Кацман.

Володимир Кацман наголосив, що люди, які були при владі, мають нести відповідальність за свою політику і за рішення, які приймали.

«От Тимошенко двічі була прем’єром, а Гриценко тричі був міністром оборони. Але чи є відповідальність за все те, що вони робили на цих посадах? Чи була за це відповідальність? Чи то політична, чи то електоральна? А в кінці-кінців – кримінальна?!» – зауважив журналіст.

Водночас він додав, що в Ізраїлю за корупцію посадили не одного чиновника, і сьогодні ця країна більш розвинута, аніж Україна.

«І там не просто кримінальну відповідальність, там довічне ув’язнення отримують президенти і прем’єри. І нічого, вони також у постійній тривозі, але матеріально живуть краще, ніж ми»,– підкреслив Кацман.

Тому, вважає журналіст, на День Незалежності в Україні потрібно провести парад корупціонерів.

«Якби 24 серпня ми на Хрещатику провели не парад перемоги, а парад заарештованих корупціонерів, то я би був дуже радий. Так, я розумію, що всіх треба судити за законом, але цих корупціонерів накопичилось так багато, що люди вже нікому не вірять. Це все попередники попередників. От усі вони мають пройтися Хрещатиком, треба подзвонити у дзвони і кинути валізи з  грішми. От тоді наступить суспільне розуміння того, що зло може бути покараним», – прокоментував Василь Кацман.

Нагадаємо, ЦВК опрацювала 100% протоколів із виборчих дільниць та оприлюднила на своєму сайті підсумки голосування на виборах до Верховної Ради України 21 липня.

Так, за даними відомства, до українського парламенту проходять п'ять політичних сил: «Слуга Народу», «Опозиційна платформа - За життя», «Батьківщина», «Європейська Солідарність» та «ГОЛОС».

Loading...