Новини » Спорт 27 липня, 2019, 23:30
Україна завоювала 25 медалей і посіла шосте місце у медальному заліку ЄЮОФ-2019
noc-ukr.org
noc-ukr.org

У столиці Азербайджану Баку завершилася змагальна програма ХV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ-2019). Збірна України здобула 25 нагород (вісім золотих, сім срібних, десять бронзових) і у підсумку посіла шосте місце у загальнокомандному заліку серед 48 країн-учасниць.

Представники спортивної гімнастики Ілля Ковтун та Володимир Костюк (на фото) сьогодні, 27 липня, учергове підкорили спортивне Баку-2019, поставивши потрійну медальну крапку для нашої команди на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, повідомляє офіційний сайт НОК України.

Неймовірний фініш української збірної на ЄЮОФ-2019 від юних гімнастів

У вправах на паралельних брусах Ілля Ковтун продемонстрував результат 14,600, а його колега за збірною Володимир Костюк – 14,300, завдяки чому юні спортсмени піднялися на першу та другу сходинку п’єдесталу, а на гімнастичній арені азербайджанської столиці знову замайоріли українські прапори.

Іллі Ковтуну сьогодні не було рівних і у вправах на поперечці – з результатом 13,366 наш земляк у фінальний день змагань робить золотий дубль і на переможній ноті укомплектовує колекцію нагород збірної України в Баку.

Хлопчик Джиртдан та леопард Бабір - талісмани Олімпійського фестивалю-2019

Таким чином, цілий медальний врожай принесла «синьо-жовтій» команді на ЄЮОФ-2019 спортивна гімнастика – загалом 11 нагород.

Тож Україна фінішує на Олімпійському фестивалі у Баку з 25-ма медалями – вісім з них найвищого ґатунку, сім срібних і десять бронзових.

Картинки по запросу Картинки ЄЮОФ-2019 у баку

Переможцями ЄЮОФ-2019 у складі збірної України стали:

легка атлетика – Марія Горєлова (стрибки у довжину);

спортивна гімнастика – Ілля Ковтун (багатоборство, бруси, перекладина, командна першість), Назар Чепурний (вільні вправи, кінь, командна першість), Володимир Костюк (командна першість);

плавання – Ростислав Крижанівський (брас, 100 метрів).

Срібні та бронзові нагороди українські спортсмени завоювали:

 дзюдо – Сергій Неботов (вагова категорія до 66 кг), Микита Голобородько (50 кг), Тимур Валєєв (81 кг), Юлія Курченко (63 кг);

греко-римська боротьба – Олександр Яковлєв (51 кг), Мар’ян Голубовський (65 кг);

плавання – Ростислав Крижанівський (брас, 200 метрів), Євгенія Жукова (спина, 100 метрів);

легка атлетика – Роман Петрук (стрибки у довжину), Артур Фельфнер (метання списа);

спортивна гімнастика – Ілля Ковтун (вільні вправи), Назар Чепурний (кільця), Володимир Костюк (бруси, кінь), Анастасія Мотак (опорний стрибок);

вільна боротьба – Іван Терзі (51 кг), Іван Семенов (65 кг).

Картинки по запросу Картинки ЄЮОФ-2019 у баку

Нагадаємо, Україну в Баку-2019 представляли 68 спортсменів. Юні вітчизняні атлети виступали у велоспорті, волейболі, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, спортивній боротьбі та спортивній гімнастиці.

Додамо, що наступний, ХVІ літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль 2021 року прийматиме Банська-Бистриця (Словаччина).

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-18 15:06 :40