Стала відома причина масових обшуків у Білій Церкві. Фото

Фото: www.facebook.com/pol.kyivregion

Сьогодні зранку у м. Біла Церква (Київська область) поліція провела масові обшуки, здійснюючи затримання членів злочинних організацій. Поліцейські встановили, що на території міста діяли три злочинні угрупування, які займалися тиском на бізнес, шляхом вимагання та побиття людей.

Про це у Facebook повідомили в Нацполіції Київської області.

За даними поліції, на місцях проведення обшуків працюють слідчі Київської області, працівники кримінальної поліції та у випадку силового супротиву – спецпризначенці.

«Відкриті кримінальні провадження за ст. 189 (вимагання) та ст. 255 (#створення злочинної організації) Кримінального кодексу України, згідно яких і проводяться заходи по затриманню, знешкодженню та ліквідації цих злочинних угруповань. Звертаємось до жителів міста Біла Церква та Білоцерківського району. Якщо ви стали жертвою такого злочину, негайно звертайтесь з заявами до поліції», – підкреслили у поліції та зазначили, що після проведення обшуків керівник поліції Київської області Андрій Нєбитов в понеділок, 29 липня, розповість на брифінгу деталі спецоперації.

Нагадаємо, у Білій Церкві під час спецоперації поліція сьогодні зранку провела 50 обшуків.

Loading...