Маніфест Чаплиги: прокинутись у справедливій державі

ZIK

Україна має стати такою державі, де буде поняття відповідальності, й Президент не скаже, що подзвонить керівнику СБУ.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив політичний консультант Михайло Чаплига.

За його словами, він хоче прокинутися в державі, де не буде оцінюватись, чи СБУ правильно зайшла в «Арселор» чи ні, а коли вона буде позбавлена економічного блоку та невластивих функцій.

«Хочу державу, в якій якщо президенту щось не подобається, він ніколи не додумається сказати: «зателефоную Баканову». Так дзвонив Порошенко, і саме тому я був проти нього. Я хочу прокинутися в державі, в якій є вертикаль контролю. Так, певно йде мова про повернення загального нагляду прокуратурі, бо саме через те все сталося. Тепер будь-який акт місцевого самоврядування ніхто не оскаржить. Я хочу прокинутися в державі, в якій буде поняття відповідальності», – розповів гість програми.

Як зауважив політконсультант, «Слуга народу» дуже часто ним оперує, але ніякої відповільності немає, не було й не буде з тієї причини, що президент сказав, що він іде на один термін.

«Іде президент, і йде «Слуга народу» як політичний проєкт, який не існує у відриві від нього. Хто і за що може нести відповідальність», – зазначив пан Чаплига.

Також він зауважив, що не хотів би, аби Україна стала жертвою тренду, де глобалісти роблять все для того, аби національні уряди не мали жодного впливу на те, що є в їх державі.

«Я б хотів, аби ми більше розраховували на людей. Згадайте, коли ви робите ремонт на кухні, ви виносите все, що там було й робите фотографію обдертих стін. От від «Слуг народу» я чекаю обдертих стін, бо будувати ми будемо трошки пізніше. Чому це позитив? Коли ви зробити нову гарну кухню, то ніхто на це не буде звертати уваги. Ви всі будете хвалитися періодом обдертих стін, коли ентузіазм і ваша фантазія були на найвищому рівні, тому що звільнили місце від старого і відкрили себе новому», – констатував Михайло Чаплига.

Як повідомлялось раніше, партія «Слуга народу» має великі шанси сформувати однопартійну більшість у Верховній Раді. Політсила Зеленського може розраховувати на перемогу в 115-120 виборчих округах.

Loading...