live
Новини » Політика

Макс Бужанський прогнозує, що українців не цікавитиме новообраний прем’єр-міністр

ZIK

Українських громадян зовсім не цікавить питання прем’єра в тому розрізі, в якому його подають політики. Людей цікавить безпека на вулицях, освіта та медицина.

Про це в ефірі ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив блогер Макс Бужанський.

За його словами, він декілька тижнів проводив зустрічі з виборцями в рамках мажоритарної кампанії і йому ставили дуже різні питання, але жодна особа не поцікавилася, хто буде прем’єр-міністром.

«Це питання зовсім не цікавить українських громадян у тому розрізі, який подають політики. Людей цікавить, щоб по вулицях можна було безпечно ходити, була якісна освіта та медицина. А хто це зробить – наразі їм це все одно, головне, що вони вибрали тих, хто візьме на себе відповідальність», – сказав пан Бужанський.

Як зауважив блогер, ми чуємо масу тез про те, що в нас погано, і це привело людей на вибори, і вони голосували проти попередньої влади, яка залишила країну в такій ситуації.

«Дивіться, коли Петро Порошенко став президентом, я його не підтримував, але я знав, кого б його коаліція не висунула прем’єром, відповідальність на ньому, і я сприймаю його рішення. Так само, хто б не став прем’єром, відповідальність буде на фракції більшості, і вона буде відповідати за це», – констатував Макс Бужанський.

Як повідомлялось раніше, партія «Слуга народу» має великі шанси сформувати однопартійну більшість у Верховній Раді. Політсила Зеленського може розраховувати на перемогу в 115-120 виборчих округах.

Loading...