Новини » Політика

Допит Порошенка у ДБР – не репресії, а запит суспільства, – Макс Бужанський

ZIK

Запросити ввічливо Петра Олексійовича прийти і відповісти на питання слідчого – це не репресії, це вимога суспільства. Це нормальний процес.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу «Народ проти» на телеканалі ZIK заявив резонер Макс Бужанський.

Коментуючи допит слідчими ДБР колишнього президента України Петра Порошенка, Макс Бужанський заявив:

«Я вважаю, що влада не повинна намагатися посадити Порошенка. Але влада зобов’язана посадити тих «активістів», які вломилися у ДБР з ціллю вчинити тиск на слідство», – підкреслив Бужанський.

Водночас він заявив, що не вважає допит Порошенка у ДБР репресіями проти минулої влади.

«Репресії – це коли 500 людей прилітають на вертольотах арештовувати Корбана, репресії – це коли журналісту Гужві підкидають мішок із грішми. Ось це репресії. А запросити ввічливо Петра Олексійовича прийти і відповісти на питання слідчого – це не репресії, це вимога суспільства дати відповіді на питання, які сформульовані чітко відповідними органами. Це нормальний процес. Сподіваюся, що всі до цього віднесуться із розумінням», – зауважив Макс Бужанський.

За словами резонера, якщо суспільство зараз ці питання не поставить, то країна повернеться до подій п’ятилітньої давності.

«Був Майдан, були вбивства на Майдані. Люди хочуть знати конкретні прізвища, хто винен у вбивстві людей. Було 4 генеральних прокурори. Усі щось робили, отримували гроші, але результату немає. Тому і зараз ми не маємо права пропустити хоч одне питання, бо потім буде пізно», – підсумував Бужанський

Нагадаємо, 11 липня стало відомо, що експрезидента Петра Порошенка викликали на допит у ДБР у справі про відмивання злочинних доходів і легалізації в офшорах акцій заводу «Кузня на Рибальському». Допит призначили на 17 липня.

У цей день експрезидент України Петро Порошенко не прийшов на допит в Державне бюро розслідувань, пояснивши це участю у виборчому процесі. Після цього його викликали повторно, цього разу на 25 липня, на 15:30. Сьогодні Порошенко з’явився на допит у ДБР

Loading...