Новини » Політика 26 липня, 2019, 15:06
Зеленський заявив, що «Слузі народу» не потрібна жодна коаліція, – Раімов
Президент України Володимир Зеленський/Фото: president.gov.ua
Президент України Володимир Зеленський/Фото: president.gov.ua

На зустрічі із депутатами Володимир Зеленський заявив, що його партії не потрібно об’єднуватись із іншими – він на цілком серйозно розглядає однопартійну більшість.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Коментарі» на телеканалі ZIK висловив політтехнолог Дмитро Раімов.

Він розповів: вчора пройшла зустріч президента із депутатами, на якій Зеленський заявив, що жодна коаліція їм не потрібна. Мовляв, самі ухвалюватимуть рішення і братимуть на себе відповідальність. Звинуватити у всьому якихось попередників не вдасться.

«Тобто, можу сказати, що в принципі, на повному серйозі розглядається однопартійна більшість. Що ж стосується змін до Конституції, то президент, без зайвих секретів, дав зрозуміти, що більшість партій у парламенті проголосує за потрібні зміни – скасування недоторканності та низку інших питань», – наголосив Раімов.

Мовляв, таку впевненість президенту дає суспільний тиск щодо цих дражливих питань. Тож позиція президента – коаліція є не потрібною.

«Зараз, дивлячись на рішення щодо того, що відповідальність несе вся команда «зелених» і інформацію щодо майбутнього прем’єр-міністра Рашкована, можна говорити, що це буде нетрадиційний уряд, а уряд однієї партії», –  вважає політтехнолог.

Натомість, на його думку, більшість партій у ВР просто не потрібні. Вони можуть піти в опозицію, працювати в комітетах.

«Вони можуть виконувати функцію «весільного генерала опозиції», яка, як би не старалась, все рівно не зможе протидіяти більшості», – наголосив Раімов.

Водночас експерт підкреслив: Разумков неодноразово висловлювався щодо закону про опозицію, однак сам Раімов не бачив такого документа у списку пріоритетних законопроектів-ініціатив президента на перші два місяці роботи Ради. Сумнівно ж, що самі опозиціонери зможуть створити власне сильне об’єднання, адже програми частини із них – надто відрізняються.

Читайте більше новин на тему: коаліція

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 13:17 :21