Новини » Спорт 26 липня, 2019, 16:20
У фіналі ЧС-2019 з водного поло зіграють збірні Іспанії та Італії
Збірна Іспанії з водного поло у півфіналі чемпіонату світу-2019 обіграла чинного володаря титулу команду Хорватії / dynamolviv.com

У південнокорейському Кванджу, де триває 18-й за ліком чемпіонат світу-2019 з водних видів спорту, у турнірі з водного поло серед чоловічих команд зіграно півфінальні поєдинки.

На 18-му за ліком чемпіонаті світу-2019 з водного поло серед чоловічих команд у південнокорейському місті Кванджу, що відбувається в рамках планетарного форуму водних видів спорту – 18 th FINA World Championhips, у четвер, 25 липня, загалом було зіграно шість матчів, повідомляє dynamolviv.com.

Спочатку на водному майданчику басейну Nambu University Grounds відбулися два стикових поєдинки невдах етапу плей-оф, які у втішному турнірі виборювали місця з 9-го по 12-е. У першому з них, грі за 11-е місце, японці очікувано, без жодних проблем розгромили ватерполістів Південної Африки, вигравши з перевагою рівно в десяток закинутих м’ячів. Втім, для африканців 12-е місце – це однозначно успіх. Адже ще жодного разу команда з Чорного континенту не показувала на світових форумах подібного результату.

А в поєдинку за дев’яту позицію збірні Чорногорії та США влаштували справжній гольовий фестиваль, зігравши, що називається, у відкрите водне поло. Кожна із команд сама йшла в атаку великими силами і при цьому особливо не заважала грати супернику. В підсумку у цій ватерпольній «перестрілці» суперники на двох забили 29 голів, але на один м’яч влучнішими виявилися американці.

Далі настала черга двох матчів команд, що у попередній ігровий день програли в чвертьфіналах і тепер виборюють місця з п’ятого по восьме. Як і чорногорці з американцями, німці та серби так само особливо не думали про оборону, закинувши на двох 24 м’ячі. Як наслідок, ігровий час сильнішого не виявив, а в серії післяматчевих пенальті переможний лотерейний квиток витягнули балканці, суперзірка яких Душан Мандіч забив п’ятів голів з гри та ще й на додачу реалізував післяматчевий пенальті.

«Закипала» вода і в грі Австралія – Греція. Перед заключним періодом тут також була рівновага в рахунку. Але до після матчевих пенальті справа не дійшла – у заключній чверті єдиний м’яч закинули ватерполісти із Зеленого континенту, які й здобули перемогу.

А от у півфіналах, за великим рахунком, сталися коли вже й не сенсації, то вже точно одразу дві несподіванки. Адже хорвати та угорці – фіналісти минулого ватерпольного Мундіалю-2017 – в заключний ігровий день знову зіграють між собою, однак цього разу це буде не фінальний матч, а поєдинок за «бронзу».

Збірна Іспанії у першому півфіналі проти команди Хорватії дуже потужно провела три перші періоди, в кожному з них потроху нарощуючи свою перевагу за закинутими м’ячами. При цьому забили підопічні Давіда Мартіна не так вже й багато – шість голів, але ж пропустили ще менше – лише якихось два! Щоправда, у заключній чверті на той момент ще чинні чемпіони світу проснулися і почали наздоганяти піренейців – та було уже пізно. Іспанці втримали, хоча й мінімальний, та, головне, переможний для себе рахунок.

Дуже потужно розпочали гру в другому півфіналі й угорці, які після першого періоду вигравали в італійців у три м’ячі. Але команда Алессандро Кампаньї й не думала достроково викидати білий прапор на знак визнання своєї поразки. Навпаки, вже у другій чверті вони не тільки відновили статус-кво, а й самі повели в рахунку на екваторі протистояння з перевагою у два влучні кидки. Як не намагалися віце-чемпіони світу принаймні перевести вияснення стосунків у післяматчеву серію пенальті, нічого у них не вийшло. Італійці втримали перевагу у два м’ячі і тепер у суботу, 27 липня, розіграють з іспанцями у фіналі «золото» та «срібло». А перед ними угорці з хорватами в очному протистоянні вияснять, хто з них відправиться додому із «бронзою», а хто з «дерев’яними» медалями.

Перший тур. 15 липня (понеділок)

08:30. Група А. Сербія – Чорногорія – 10:10 (4:3, 2:2, 2:4, 2:1)

09:50. Група А. Південна Корея – Греція – 3:26 (0:7, 0:7, 1:3, 2:9)

11:10. Група В. США – Казахстан – 16:7 (4:1, 4:2, 3:2, 5:2)

12:30. Група В. Хорватія – Австралія – 14:4 (4:1, 2:1, 4:0, 4:2)

16:30. Група С. Південна Африка – Іспанія – 3:23 (1:6, 1:5, 1:4, 0:8)

17:50. Група С. Нова Зеландія – Угорщина – 4:24 (0:4, 1:7, 2:6, 1:7)

19:10. Група D. Бразилія – Італія – 5:14 (3:5, 1:2, 0:5, 1:2)

20:30. Група D. Німеччина – Японія – 9:9 (3:2, 4:3, 1:3, 1:1)

Другий тур. 17 липня (середа)

08:30. Група В. Австралія – Казахстан – 17:8 (4:1, 5:1, 3:4, 5:2)

09:50. Група В. США – Хорватія – 7:17 (1:4, 3:5, 2:4, 1:4)

11:10. Група С. Угорщина – Іспанія – 13:11 (4:2, 5:4, 3:0, 1:5)

12:30. Група С. Південна Африка – Нова Зеландія – 8:8 (2:0, 2:2, 2:4, 2:2)

16:30. Група D. Японія – Італія – 7:9 (0:2, 2:1, 4:4, 1:2)

17:50. Група D. Бразилія – Німеччина – 8:15 (1:4, 1:6, 2:2, 4:3)

19:10. Група А. Греція – Чорногорія – 10:10 (3:3, 1:2, 4:4, 2:1)

20:30. Група А. Сербія – Південна Корея – 22:2 (6:1, 5:0, 4:1, 7:0)

Третій тур. 19 липня (п’ятниця)

08:30. Група C. Південна Африка – Угорщина – 5:23 (1:5, 2:5, 0:8, 2:5)

09:50. Група C. Нова Зеландія – Іспанія – 3:23 (0:8, 1:5, 1:7, 1:3)

11:10. Група D. Бразилія – Японія – 9:11 (2:2, 1:5, 3:3, 3:1)

12:30. Група D. Німеччина – Італія – 7:8 (2:1, 2:3, 3:2, 0:2)

16:30. Група А. Сербія – Греція – 9:3 (3:1, 3:2, 0:0, 3:0)

17:50. Група А. Південна Корея – Чорногорія – 6:24 (1:6, 1:4, 1:8, 3:6)

19:10. Група В. США – Австралія – 12:11 (4:3, 3:3, 2:2, 3:3)

20:30. Група В. Хорватія – Казахстан – 21:5 (6:1, 5:1, 5:1, 5:2)

Матчі за 13-е – 16-е місця

10:30. Південна Корея – Казахстан – 4:17 (1:4, 2:4, 0:7, 1:2)

12:00. Нова Зеландія – Бразилія – 8:12 (1:2, 4:6, 2:2, 1:2)

Матчі плей-оф за вихід у чвертьфінал

14:00. Чорногорія – Австралія – 9:9 (1:3, 3:2, 4:2, 1:2), пенальті – 2:4

15:30. Греція – США – 11:9 (3:4, 3:2, 2:2, 3:1)

17:00. Іспанія – Японія – 15:7 (2:1, 3:3, 4:2, 6:1)

18:30. Південна Африка – Німеччина – 3:23 (2:5, 0:6, 1:9, 0:3)

23 липня (вівторок)

Матч за 15-е – 16-е місця

08:00. Південна Корея – Нова Зеландія – 12:12 (3:3, 2:2, 4:5, 3:2), пенальті – 5:4