Російські окупанти вимагають від мешканців Донбасу прискорити оформлення паспортів РФ, – розвідка

Російський паспорт. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Російські окупаційні адміністрації на тимчасово окупованій території у Донецькій та Луганській областях вимагають від місцевих жителів, які співпрацюють з російськими окупаційними військами, прискорити надання документів для отримання російського громадянства

Про це повідомив полковник Дмитро Гуцуляк з прес-центру Міністерства оборони України, посилаючись на інформацію, отриману від Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

« Водночас регіональним управлінням з питань міграції МВС РФ у Ростовській області запроваджено посилений порядок перевірки претендентів на російські паспорти з метою запобігання проникненню на територію Росії злочинців з досвідом бойових дій. Як наслідок, зросла кількість відмов у наданні російського громадянства, у т.ч. військовослужбовцям зі складу підрозділів 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ», – повідомив Дмитро Гуцуляк.

За його словами, при цьому, в окремих підрозділах російських окупаційних військ певна частина військовослужбовців, які не брали участь у бойових діях проходячи службу у тилових підрозділах, відмовляється від оформлення російського громадянства, розраховуючи на збереження можливості виїзду на територію, підконтрольну українській владі.

Loading...