«Не буває молодих генералів»: екснамісник Донеччини звернувся до Зеленського

ZIK

Якщо президент Володимир Зеленський не поєднає досвід і молодість, то в державній політиці буде дуже багато провалів.

Про це в ефірі програми «Правила життя» на телеканалі ZIK заявив голова Донецької ОДА в 2014-2015 роках Олександр Кіхтенко.

За його словами, нова команда ще не почала будувати. Але мине невеликий проміжок часу, й ми побачимо результати роботи команди Зеленського.

«На моє глибоке переконання, якщо новообраний президент не поєднає досвід і молодість, то буде дуже багато провалів. Їх вже видно», – сказав пан Кіхтенко.

Водночас він зауважив, що не варто відкидати людей, які віддали все своє життя службі державі, адже вони мають державницький підхід.

«Офіцери та генерали завжди так виховувались, що служити потрібно не комусь, а державі. Це той фактор, який потрібно використовувати. Ми ж повинні розуміти, що не буває молодих генералів. Поки отримаєш першу генеральську зірку, то тобі буде за 40 років, а велику – то за 50.

Це нормальне явище, людина проходить службові сходинки, набирається досвіду, командує взводом, ротою, полком. Якщо відразу поставити командира взвода керувати полком, то повірте мені, в нього нічого не вийде. Він може рахуватися командиром, але успішно керувати, а тим паче перемагати, він не зможе», – зазначив гість програми.

На його переконання, ті помилки, які були допущені за час будівництва держави, потрібно враховувати.

«Не можна сказати, що 27 років нічого не робили і не змогли зробити. Насправді багато що зроблено, а ще більше потрібно зробити, а для цього потрібно об’єднати людей», – констатував Олександр Кіхтенко.

Як повідомлялось раніше, партія «Слуга народу» має великі шанси сформувати однопартійну більшість у Верховній Раді. Політсила Зеленського може розраховувати на перемогу в 115-120 виборчих округах.Loading...