«Ленінську кузню» назвали «загальноукраїнським офшором»

ZIK

«Ленінська кузня» – це загальноукраїнський офшор, через який відмивались кошти на оборонному замовленні.

Про це в ефірі програми «Кінець дня» на телеканалі ZIK заявив лідер політичної партії "Сила права" Андрій Сенченко.

За його словами, це його особиста думка, бо з матеріалами слідства він не знайомий.

«Я з самого початку спостерігав, як воно відбувалося. Розуміючи відносини того, хто продавав і купував, для мене це виглядало як фіктивна оборудка. Чим насправді була «Ленінська кузня»? Це був загальноукраїнський корупційний офшор, через який відмивались кошти на державному оборонному замовленні. В це були занурені найближчі до Порошенка люди. Він постійно казав, що «ці руки нічого не крали», але ми пам’ятаємо Гладковського та родину, й багато інших персонажів», – переконаний політик.

Як зауважив пан Сенченко, неможливо повірити в те, щоб Порошенко продав офшор, де для нього відмиваються кошти.

«Коли вибухнула справа з ракетними катерами, які коштували втричі дорожче, аніж такі самі норвезькі, то перед виборами треба було позбавитись цієї плями. Тому якщо це була фіктивна оборудка, то одні звинувачення, якщо не фіктивна – тоді, де податки?» – констатував Андрій Сенченко.

Нагадаємо, 11 липня стало відомо, що експрезидента Петра Порошенка викликали на допит у ДБР у справі про відмивання злочинних доходів і легалізації в офшорах акцій заводу «Кузня на Рибальському». Допит призначили на 17 липня.

У цей день експрезидент України Петро Порошенко не прийшов на допит в Державне бюро розслідувань, пояснивши це участю у виборчому процесі. Після цього його викликали повторно, цього разу на 25 липня на 15:30. Сьогодні Порошенко з’явився на допит у ДБР.

Loading...